Przejdź do głównej zawartości

Jak wymienić walutę w kantorze internetowym?

Wymiana walut

Waluty Kokos to internetowy kantor społecznościowy, w którym możesz wymienić walutę po bardzo atrakcyjnym kursie. Poniżej instrukcja jak to zrobić.


Kantor znajduje się pod adresem Waluty.Kokos.pl.

Żeby móc wymieniać waluty, musimy się zarejestrować na stronie. Kiedy już to zrobimy, możemy wpłacić środki na saldo lub od razu złożyć ofertę kupna. Aby zakupić walutę wybieramy opcję Złóż ofertę w zakładce Moje oferty w panelu użytkownika.

Kantor internetowy

Do wyboru mamy cztery waluty obce: EUR, USD, CHF, GBP.


Kantor internetowy


Wpisujemy kwotę i walutę jaką chcemy kupić i klikamy Dalej. Pokaże nam się okienko z potwierdzeniem kwoty i kursu, informacja odnośnie prowizji (obecnie wynosi ona 0%) a także zapasu na ewentualną zmianę kursu (obecnie 0,2%).


Kantor internetowy


Wymienioną kwotę możesz wypłacić na rachunek bankowy w walucie docelowej lub na saldo w serwisie Kokos.

Następnie serwis generuje nam dane do przelewu. Kiedy wpłata zostanie zaksięgowana, oferta się zrealizuje. O czym należy pamiętać?


  • Kantor przyjmuje wpłaty z kont otwartych tylko w polskich bankach.
  • Rachunek bankowy musi być zarejestrowany na to samo imię i nazwisko co konto w kantorze.
  • Tytuł przelewu wpłaty z konta musi być zgodny z wygenerowanymi danymi

Komentarze

  1. Dobre kursy tam mają, chyba się przerzucę na ten serwis.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Najlepsze sposoby na zarobienie dodatkowych pieniędzy

W internecie roi się od wpisów z przyciągającymi tytułami "53 sposoby jak dorobić" czy "100 pomysłów na zarobienie szybkich pieniędzy". Zazwyczaj okazuje się, że większość z tych sposobów wymaga specjalnych umiejętności, nakładów inwestycyjnych albo jest zwyczajnie nieefektywna. W poniższym wpisie opiszę tylko dwa najlepsze sposoby na dodatkowy zarobek bez poświęcania dużej ilości czasu. Wybierz ten, który bardziej odpowiada Twoim celom lub zastosuj oba.
Sposób Pierwszy: Kiedy Ci się śpieszyWedług mnie najlepszym sposobem na szybkie pieniądze jest Allegro. Co możesz tam sprzedać? Prawie wszystko: telefon komórkowy, którego już nie używasz, ubrania, które wiszą w szafie nigdy nie założone, nieudany prezent pod choinkę czy nawet próbki otrzymane do zakupów. Na pewno każdy z nas ma coś, co szybko znalazłoby nabywcę. Może bardziej opłaca się sprzedać jakąś rzecz i kupić ją w innym terminie niż pożyczać pieniądze? A co najlepsze - wpłatę od kupującego możesz mieć na ko…

Niższe wydatki na rozrywkę - jak zaoszczędzić na biletach do kina?

Bilety do kina w popularnych multipleksach potrafią kosztować od ok. 30 podczas tygodnia do blisko 40 zł od osoby w weekend. Nie warto jednak płacić "pełnej" ceny gdy mamy mnóstwo możliwości aby seans w tym samym kinie obejrzeć taniej.
Promocje multipleksówMultikino i Cinema City często oferują spore promocje. Zazwyczaj łatwiej o tańszy bilet w Multikinie. Najkorzystniejsze obecnie obowiązujące promocje:


MultikinoMultiponiedziałki - bilet na seans 2D w promocyjnej cenie po pobraniu kuponu z facebookaŚrody z Orange - dwa bilety w cenie jednego po wysłaniu SMSa. Promocja dotyczy klientów sieci Orange. Nawet jeśli korzystasz z innej sieci to może warto kupić starter za kilka złotych i korzystać z możliwości zakupu biletów o połowę taniej?Bueno Czwartki - każde 3 opakowania Kinder Bueno umożliwią zakup biletu za 12 zł Blik - bilet gratis przy płatności i blikiem
Cinema CityMasterpass - bilet gratis przy płatności Masterpass na cinema-city.plW środy taniej - 16 zł za bilet na fi…