Przejdź do głównej zawartości

Jak wymienić walutę w kantorze internetowym?

Wymiana walut

Waluty Kokos to internetowy kantor społecznościowy, w którym możesz wymienić walutę po bardzo atrakcyjnym kursie. Poniżej instrukcja jak to zrobić.


Kantor znajduje się pod adresem Waluty.Kokos.pl.

Żeby móc wymieniać waluty, musimy się zarejestrować na stronie. Kiedy już to zrobimy, możemy wpłacić środki na saldo lub od razu złożyć ofertę kupna. Aby zakupić walutę wybieramy opcję Złóż ofertę w zakładce Moje oferty w panelu użytkownika.

Kantor internetowy

Do wyboru mamy cztery waluty obce: EUR, USD, CHF, GBP.


Kantor internetowy


Wpisujemy kwotę i walutę jaką chcemy kupić i klikamy Dalej. Pokaże nam się okienko z potwierdzeniem kwoty i kursu, informacja odnośnie prowizji (obecnie wynosi ona 0%) a także zapasu na ewentualną zmianę kursu (obecnie 0,2%).


Kantor internetowy


Wymienioną kwotę możesz wypłacić na rachunek bankowy w walucie docelowej lub na saldo w serwisie Kokos.

Następnie serwis generuje nam dane do przelewu. Kiedy wpłata zostanie zaksięgowana, oferta się zrealizuje. O czym należy pamiętać?


  • Kantor przyjmuje wpłaty z kont otwartych tylko w polskich bankach.
  • Rachunek bankowy musi być zarejestrowany na to samo imię i nazwisko co konto w kantorze.
  • Tytuł przelewu wpłaty z konta musi być zgodny z wygenerowanymi danymi

Komentarze

  1. Dobre kursy tam mają, chyba się przerzucę na ten serwis.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Czy Polacy oszczędzają?

Z raportu Finansowy Barometr opublikowanego przez bank ING w styczniu tego roku wynika, że ponad dwie trzecie Polaków deklaruje posiadanie oszczędności. Jeszcze rok temu posiadanie oszczędności deklarowała mniej niż połowa mieszkańców.
Skąd tak znaczny wzrost liczby oszczędzających? Autorzy raportu dopatrują się tu głównie wpływu programu 500+. Co piąty beneficjent programu deklaruje, że dzięki tym dodatkowym wpływom zaczął odkładać pierwsze oszczędności.

Jaka jest wartość oszczędności Polaków w kategoriach wielokrotności pensji netto? Okazuje się, że ponad 40% respondentów odłożyło mniej niż trzykrotność swojego wynagrodzenia netto.
Pełny raport ING znajduje się tutaj.

Niższe wydatki na rozrywkę - jak zaoszczędzić na biletach do kina?

Bilety do kina w popularnych multipleksach potrafią kosztować od ok. 30 podczas tygodnia do blisko 40 zł od osoby w weekend. Nie warto jednak płacić "pełnej" ceny gdy mamy mnóstwo możliwości aby seans w tym samym kinie obejrzeć taniej.
Promocje multipleksówMultikino i Cinema City często oferują spore promocje. Zazwyczaj łatwiej o tańszy bilet w Multikinie. Najkorzystniejsze obecnie obowiązujące promocje:


MultikinoMultiponiedziałki - bilet na seans 2D w promocyjnej cenie po pobraniu kuponu z facebookaŚrody z Orange - dwa bilety w cenie jednego po wysłaniu SMSa. Promocja dotyczy klientów sieci Orange. Nawet jeśli korzystasz z innej sieci to może warto kupić starter za kilka złotych i korzystać z możliwości zakupu biletów o połowę taniej?Bueno Czwartki - każde 3 opakowania Kinder Bueno umożliwią zakup biletu za 12 zł Blik - bilet gratis przy płatności i blikiem
Cinema CityMasterpass - bilet gratis przy płatności Masterpass na cinema-city.plW środy taniej - 16 zł za bilet na fi…